Yükleniyor
Yükleniyor...

Onur Yasamız

Ödevleriniz için yardım sağlayan, aynı zamanda akademik hayatınızı takip edebileceğiniz ve tüm sorularınızı mümkün olan en kısa sürede çözecek konu uzmanlarından oluşan bir ekibin yardımıyla sizlere hizmet ediyoruz. Tahta, çeşitli yeni konular, fikirler ve kavramlar hakkındaki anlayışınızı geliştirmenize yardımcı olmak için burada. Daha da iyi öğrenciler olmanıza yardımcı olmak için size birinci sınıf akademik kaynaklar sağlamak için yola çıktık.Bünyemizde bulunan her öğrencinin en yüksek derecede dürüstlükle hareket etmelerini bekliyoruz. Akademik sahtekarlık yaparak platformumuz aracılığıyla sağlanacak materyallerin veya ilgili yardımların kötüye kullanılması durumunda yaptırım hakları saklıdır.
Akademik sahtekarlık örnekleri şu şekildedir:

İntihal:

Yanıtları ve çözümleri doğrudan Tahta kaynaklarından kopyalamayın ve bunları kendi çalışmanız olarak sunmayın.

Kopya:

Okulunuzun onur yasasını ihlal eden bir durumda Tahta’ nın size sunduğu hizmetleri kopyalamayın.

Kimliğe Bürünme:

Tahta’ ya başka bir kişinin çalışma materyallerini yüklemeyin ve bunları kendi çalışma materyaliniz olarak göstermeyin. Ödevleri anlamanıza yardımcı olması için lütfen Tahta’ yı yalnızca kurumunuzun akademik onur kurallarına uygun bir şekilde kullanın.
Okulların öğrenciler üzerinde oluşturduğu birçok baskı ve zaman kısıtlaması olduğunu biliyoruz. Ancak, okulunuzun onur yasasını ihlal etmek çoğu zaman yaptırım ile sonuçlanır. Tüm bu hususları göz önünde bulundurarak, yeni kavramları öğrenmenize ve akademik başarıya ulaşmanıza yardımcı olması için Tahta’yı kullanmanızı öneririz. Onur Yasamızı nasıl geliştirebileceğimize dair öneri ve geri bildirimleri memnuniyetle karşılıyoruz. Lütfen fikirlerinizi info@tahtaapp.com adresine bize e-posta ile gönderin